• SPOLOČNÉ školské akcie 2021/2022

• Do fotogalérie bol pridaný nový album SPOLOČNÉ školské akcie 2021/2022.

2021-09-06 Domček - Dielňa na ŠD MŠ

Nový školský rok v materskej škole a v ŠKD sa začal veľmi radostne, pretože deťom na školskom dvore pribudol domček na hranie. Domčeky sme zakupili z finančnych prostriedkov OZ Naša škola. Ďakujeme Márii Jakubíkovej za poskytnutie 2% z dani od viacerých nemenovaných darcov. Srdečná vďaka všetkým. Deti majú veľkú radosť z darčeka.

• Prevádzka materskej školy v školskom roku 2021-2022

• Rozpis postupného schádzania detí do MŠ a vyzdvihnutia detí z MŠ:

Čas schádzania detí do MŠ:             Čas vyzdvihnutia detí z MŠ:

III. trieda (poschodie)

Motýliky-5-6-roč.deti :               6,30 - 8,00 h                                   15,00 – 16,30 h

II. trieda  (prízemie)

Včielky-3-4-5-roč.deti :             6,30 - 7,30 h                                   15,15 – 15,45 h

I. trieda  (prízemie)

Lienky-2-3-4-roč.deti                7,30 - 8,00 h                                   15,00 – 15,30 h

Čas preberanie dieťaťa z MŠ

Adaptačný pobyt:                                                                             10,00 h

11,00 h

12,00 h

Poldenný pobyt

I. trieda :                                                                                              12,00 h

II. a III. trieda                                                                                       12,30 h

Do budovy MŠ vstupujú iba rodičia novoprijatých detí.

V šatni dieťa preoblečú, preobujú, uložia dieťaťu veci do skrinky a pripravia dieťa na vstup do triedy. Do triedy nevchádzajú, ale zazvonia na zvonček pri dverách  triedy, aby učiteľka mohla dieťa  prevziať.

Pri vstupe do budovy odovzdajú Písomné vyhlásenie návštevníka školy o bezpríznakovosti za rodiča a Písomné vyhlásenie o bezinfekčnosti za dieťa.

Písomné vyhlásenie o bezinfekčnosti za dieťa odovzdávajú všetci rodičia MŠ.

• Heslá do msdn.edupage.org pre rodičov MŠ

• Vážení rodičia, zaslali sme Vám heslá do edupage na komunikáciu s materskou školou. Rodičia, ktorým heslá neprišli oznámte to na emailovú adresu edita.cipkova@zsmsdn.sk. Ďakujeme

• Vyhlasovanie detí z MŠ

• Z organizačných dôvodov žiadame rodičov, aby počas júla a augusta vyhlasovali deti z MŠ telefonicky - 045 538 22 39, deň vopred do 14,00 h.

Za pochopenie ďakujeme, Čipková

• Oznam pre rodičov predškolákov

• Vážení rodičia,

rozlúčka predškolákov sa uskutoční 23. júna 2021 (streda) o 10,00 h na školskom dvore materskej školy. Upozorňujeme na zmenu termínu z prevádzkových  dôvodov MŠ.

Rozlúčka bude spolu s rodičmi.

Prosíme dodržať podmienky: jeden rodič, bez súrodencov, povinné je rúško.

Tradíciou našej MŠ je, že rodičia deň pred rozlúčkou vyzdobujú triedu predškolákov. Bolo by vhodné, aby ste sa dohodli, kto príde vyzdobiť triedu aj tento rok – utorok 22.6..2021 o 15,30 h.

• Poďakovanie

• Ďakujeme Ľuboslave Kružliakovej za dar -  oddychový altánok  a dva sety lavičiek a stolíkov pre deti materskej školy v Dobrej Nive!

• Nástup detí do MŠ po karanténe 25.5.2021

• oznam

Deti 1.a 2. triedy nastúpia do MŠ 25. 5. 2021 - utorok

RÚVZ vo Zvolene doporučuje deti pred nástupom do školy pretestovať.

Rodičia predložia Vyhlásenie o bezinfekčnosti. Negatívny test sa od rodičov nevyžaduje.

• Uzatvorenie I. a II. triedy materskej školy

• Vážení rodičia, oznamujeme Vám, že z dôvodu kontaktu detí I. triedy - Lienky a II. triedy Včielky s pozitívnym dieťaťom na COVID-19  v MŠ, budú tieto dve triedy MŠ v karanténe t.j. uzatvorené od 12.5.2021 do 24.5.2021. Sledujte zdravotný stav detí. Môžete si čerpať pandemickú OČR. Rozhodnutie RÚVZ zverejníme na webovej stránke.

III. trieda - Motýliky zostáva otvorená v obvyklej prevádzke od 6,30 hod. do 16,30 hod. V tejto triede nedošlo k priamemu kontaktu detí s pozitívnym dieťaťom.

Zástupkyňa RŠ pre MŠ E. Čipková