• Deň otcov v materskej škole

• Vážení ockovia, ocinovia, tatkovia a tatovia!

Pozývame Vás na Deň otcov do našej materskej školy , stráviť príjemnú hodinku so svojimi deťmi športom, hrami, stavaním z piesku a stavebníc. Tešíme sa na Vás v pondelok 19.6.2023 o 16,00 hod. na školskom dvore MŠ. V prípade nepriaznivého počasia sa hry uskutočnia v jednotlivých triedach.

Táto školská akcia je len pre otcov a deti navštevujúce materskú školu.

• Zbierame použité batérie so Šmudlom

• Ďakujeme všetkým rodičom, starým rodičom a priaznivcom Materskej školy v Dobrej Nive, ktorí sa podieľali na spoločnom projekte "Zbierame použité batérie so Šmudlom". Aj Vašou zásluhou sa deťom podarilo vyzbierať 311 kg použitých batérií. Týmto obrovským množstvom batérií sme zároveň ochránili prírodu od nebezpečného odpadu. Deti MŠ týmto dostali prvú lekciu ekologického myslenia, čo určite v budúcnosti prinesie efekt nám všetkým a najmä životnému prostrediu. Najviac použitých batérií nazbierala rodina Miška Kresana. Odmenou pre deti bolo úžasné vystúpenie kúzelníka Ivana v našej MŠ 8.6.2023. Vytvoril fantastickú atmosféru, zaujal deti svojimi kúzelníckymi číslami, deti sa spontánne zabávali a celou škôlkou sa ozýval smiech. Veľmi nás však mrzí, že pre stále zvýšenú chorobnosť sa vystúpenia kúzelníka nemohli zúčastniť všetky deti. Ešte raz ďakujeme a dúfame, že sa pri podobných projektoch stretneme opäť.

Všetky reakcie:

52Renáta Koštialiková, Maja Kurejová a 50 ďalších

• Pozvanie na zmrzlinu

• Ďakujeme za milú návštevu a sponzorský darček vo forme poukazu na zmrzlinu Danii Bilali, ktorý  dostali deti Materskej školy v Dobrej Nive od pani Ľuboslavy Šamajovej  a pani Marty Furdanovej Kmeťovej  z príležitosti sviatku MDD.