• Jesenné tvorivé dielne so starými rodičmi.

• Milí starí rodičia !

Pozývame Vás na príjemne a tvorivo strávený čas s Vašimi vnúčatami  v našej materskej škole. Chystáme pre Vás aj malé prekvapenie.

Termín školskej akcie : štvrtok 26.10.2023  o 15,30 h v priestoroch školskej jedálne MŠ.

Potrebné je priniesť si tekvice, rôzny prírodný materiál, pomôcky a náčinie.

Tešíme sa na Vás !

• RODIČOVSKÉ ZDRUŽENIE V MŠ

• Vážení rodičia, pozývame Vás na rodičovské združenie:

Termín:          5.10.2023 (štvrtok) o 16,30 h v priestoroch školskej jedálne MŠ

Program:

1. Otvorenie, privítanie prítomných

2. Školský poriadok MŠ

3. Plán školských akcií a aktivít na šk. r. 2023/2024

4. Správa o stave rodičovského fondu v pokladni RZ

5. Rôzne

6. Diskusia

7. Individuálne konzultácie

Tešíme sa na spoločné stretnutie.

Prosím, prečítajte si Školský poriadok  MŠ Dobrá Niva, nájdete ho na webovej stránke našej MŠ alebo v textovej podobe v šatni Včielok na prízemí. Prípadné otázky k ŠP zašlite na email: edita.cipkova@zsmsdn.sk - tieto budú zodpovedané na RZ .