• Obnovenie prevádzky MŠ

• Vážení rodičia, dňom 13.12.2021- pondelok sa obnovuje prevádzka materskej školy . Rodičia ani sprevádzajúce osoby nevstupujú do budovy MŠ. Potrebné je zaslať, alebo vypísať tlačivo  - Vyhlásenie o bezpríznakovosti za dieťa. Upozornenie - dieťa nesmie mať ani jeden z nasledujúcich príznakov: neprimeraná únava, bolesť hlavy a tela, zvýšená telesná teplota, kožná vyrážka, známky ochorenia dýchacích ciest (nádcha, bolesť hrdla, strata čuchu a chuti, kašeľ, sťažené dýchanie), známky ochorenia tráviaceho traktu (bolesť brucha, vracanie, hnačka).

• Uzatvorenie materskej školy

• Vážení rodičia, vzhľadom k ďalšiemu kontaktu detí s osobou pozitívnou na COVID-19, RÚVZ vo Zvolene od pondelka 6.12.2021 uzatvára MŠ,  to znamená aj triedu Včielok. Karanténa a teda aj dočasné prerušenie prevádzky celej MŠ bude trvať do 12.12.2021. Podľa aktuálnych informácii 13.12.2021 bude prevádzka MŠ obnovená pre všetky deti, ktoré nemajú príznaky na COVID-19.

• sledujte zdravotný stav detí,
            • pri podozrení zhoršeného zdravotného stavu dieťaťa kontaktujte detského lekára,
            • škola a ani RÚVZ nebude objednávať deti na PCR testy,
            • ak dieťa nejaví príznaky zhoršeného zdravotného stavu nemusíte s ním ísť na testovanie,
            • po návrate z karantény stačí zaslať Vyhlásenie o bezpríznakovosti za dieťa.

Čipková

• Zmena prevádzky materskej školy od 3.12.2021

• Oznam!

Z dôvodu výskytu ochorenia na COVID-19 bude prevádzka MŠ s nasledovnými obmedzeniami od 3.12.2021:

do MŠ od zajtra môžu dochádzať :

• deti II. triedy - Včielky
            • deti, ktoré prekonali ochorenie COVID-19 za posledných 180 dní
            • deti I. triedy (Lienky) a deti III. triedy (Motýliky), ktoré neboli v MŠ dňa 30.11. (utorok) a 1.12. (stredu)